Indeling najaar jeugd UBC


Teamindeling Jeugdafdeling SJO UBC najaar 2017      
                                               
  JO19-1       JO17-1       JO15-1       JO15-2       JO13-1       JO13-2    
                                               
  Geb. 1999 – 2000       Geb. 2001 – 2002       Geb. 2003 – 2004       Geb. 2003 – 2004       Geb. 2005 – 2006       Geb. 2005 – 2006    
                                               
1 Elrico Keurentjens     1 Funs Marx     1 Corne Bachus     1 Jim Muris     1 Vic Hoenen     1 Donny Grafe    
2 Lars Pottgens     2 Juul Smeets     2 Xander Huveneers     2 Cas Wijns     2 Stef Pisters     2 Thijs Lemmens    
3 Florian Emurlahi     3 Brian Ceulemans     3 Ryan Klinkenberg     3 Tamam Souid     3 Thomas v. Kilsdonk     3 Ravi Hendrix    
4 Sieb Janssen     4 Daniek Penners     4 Ferry Stassen     4 Joel Vankan     4 Mirko vd Broek     4 Damien Gillissen    
5 Ruben Smits     5 Jelle Reintjens     5 Rolf Wijnen     5 Joshua Dijks     5 Mik Smeets     5 Miguel Smeijsters    
6 Sasha Teeuwen     6 Lars Govers     6 Cas Wenmeekers     6 Bram Aelmans     6 Kyan Bergevoet     6 Dre Marx    
7 Giul. v Binsbergen     7 Sem Schepers     7 Roy Philippen     7 Levi Pepels     7 Timo Merlino     7 Cailen Slangen    
8 Rick van Wijhe     8 Tjeu Marx     8 Sim Banen     8 Stan Janssen     8 Paul Noels     8 Reza Prins    
9 Tim Wenmeekers     9 Maik Bouts     9 Sem Penners     9 Luuk Beckers     9 Len Coenen     9 Cristo Orie    
10 Kay Hennekens     10 Kasper Mullenders     10 Bodhi Brouns     10 Daan Rietveld     10 Damien Pol     10 Rens Meulenberg    
11 Jace Coumans     11 Laurens van Leuken     11 Jelle Houtvast     11 Thymo Reinders     11 Finn Hennekens     11 Frans Grootens    
12 Luca Yavuzok     12 Tjorven Skerka     12 Loek  Mullenders     12       12 Vince Elzinga     12 Luca vd Woldenberg    
13 Max Dittmann     13 Timo Janssen     13 Thom Dols     13       13       13      
14 Levi Brouns     14 Ryan von Weersch     14 Joost Jager     14       14       14      
15 Luc Wijnands     15 Ferdi Steins     15       15       15       15      
16 Kyro Debije     16       16       16       16       16      
17       17       17               17       17      
                                               
T1 Rob Monsma     T1 Jacco Teeuwen     T1 Danny Klinkenberg     T1 Roy Jeuken     T1 Ronald Hoenen     T1 Stefan Coenen    
T2 Ricardo Kelleners     T2 Roy Ceulemans     T2 Peter Brouns     T2 John Dijks     T2 Andre van Kilsdonk     T2 Funs Marx    
T3 Xjalal Emurlahi     T3 Ben Reintjes     T3 Leon Penners     T3 Gerrit Rietveld     T3 Ed Pisters     T3 Richard Lemmens    
T4 Haluk Yavuzok     T4       T4               T4 Alexander Noels     T4      
T5                               T5              
                                               
  Trainen       Trainen       Trainen               Trainen       Trainen    
di 19.00u – 20.30u Trainingsveld IVS di 19.00u – 20.30u Bovenveld URM ma 19.30u – 20.45u Onderveld URM ma 19.30u – 20.45u Onderveld URM ma 18.45u – 20.00u Trainingsveld IVS ma 18.45u – 20.00u Trainingsveld IVS
do 19.00u – 20.30u Onderveld URM do 19.00u – 20.30u Trainingsveld IVS wo 19.30u – 20.45u Trainingsveld IVS wo 19.30u – 20.45u Trainingsveld IVS wo 18.45u – 20.00u Onderveld URM wo 18.45u – 20.00u Onderveld URM
                                               
  Coördinator VTZ/JO19 Rob Monsma     Coördinator VTZ/JO17 Rob Monsma   Coördinator VTZ/JO15 Danny Klinkenberg           Coördinator VTZ/JO13 Vacature          
                                               
  Eerste training 22-aug     Eerste training 22-aug     Eerste training 21-aug     Eerste training 21-aug     Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug  
                                               
  Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017 URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017   URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 URM
  Aanvang 14.30u     Aanvang 14.30u     Aanvang   12.00u   Aanvang   12.00u   Aanvang 12.00u     Aanvang 10.00u  
                                     
  JO9-1 Geb. 2009     JO8-1 Geb. 2010     JO7 Geb. 2011  
  6 tg 6       6 tg 6       4 tg 4    
                       
1 Yfke Coumans     1 Myla Wenmeekers     1 Storm van Ham    
2 Mats Eggen     2 Jayden van Oorschot     2 Jacquel. Schoenmakers    
3 Silven Rours     3 Ties Larik     3 Ravi Pepels    
4 Lars Hoogstad     4 Morris van de Wall     4 Kaj Queis    
5 Bente Schepers     5 Dano Hillenbrandt     5 Brent Delissen    
6 Ijaz Prins     6 Bruce Ramakers     6 Luka Wijenbergh    
7 Finn Krotwaar     7 Sem Herben     7 Jesper Kreugel    
8 Yeri Bergevoet     8 Levi Mohren     8 Thijs Kisters    
9 Stijn Crijns     9 Milan Stoffels     9 Tibbe Gulickers    
10 Dean Aendenroomer   10 Anwar Sheek     10      
11       11 Abdulahi Sheek     11      
                       
                       
T1 Kirsten Hoogstad     T1 Ed Larik     T1 John Kreugel    
T2 Hubert Crijns     T2 Roland Herben     T2 Bianca Kochen    
T3 Jeroen Eggen     T3 Patrick Wenmeekers     T3 Erik Wijenbergh    
T4       T4 Bart Mohren     T4 Katinka Ummels    
                       
                       
  Trainen       Trainen       Trainen    
ma 18.30u – 19.30u Onderveld URM ma 18.30u – 19.30u Onderveld URM wo 18.30u – 19.30u Bovenveld URM
wo 18.30u – 19.30u Hoofdveld IVS wo 18.30u – 19.30u Hoofdveld IVS        
                       
  Coördinator VTZ/JO9 Stefan Coenen   Coördinator VTZ/JO8 Stefan Coenen   Coördinator VTZ/JO7 Stefan Coenen  
                       
  Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug  
                       
  Thuiswedstrijden najaar 2017 URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS
  Aanvang 11.00u     Aanvang 10.00u     Aanvang 10.00u  

 

  Teamindeling SJO UBC najaar 2017            
                       
                       
  JO11-1 Geb. 2007     JO11-2 Geb. 2007     JO10-1 Geb. 2008  
  7 tg 7       7 tg 7       7 tg 7    
                       
1 Koen Slijpen     1 Max Franssen     1 Kyan Philippen    
2 Boyd Schepers     2 Lucas Vaassen     2 Nino van Binsbergen  
3 Guy Vaassen     3 Mika vd Kamp     3 Quin Langerak    
4 Ruben Schepers     4 Milan Jansen     4 Dean Giessen    
5 Rico Grootens     5 Sem vd Woldenberg   5 Simon Lemmens    
6 Rik Beckers     6 Jay Vonk     6 Raf Eerens    
7 Jovi Delil     7 Sem Heutmekers     7 Aiden ten Vaarwerk    
8 Stan Hoenen     8 Jup Notermans     8 Kai Delbressine    
9 Denzel de Bie     9 Noah Thomassen     9 Dinesh Bogman    
10       10       10      
11       11       11      
12       12       12      
                       
T1 Frank Beckers     T1 Jesse Brouns     T1 Egon Langerak    
T2 Roger Schepers     T2 Robert Heutmekers   T2 Elle Horrichs    
T3 Donny Vranken     T3 Vacature     T3 Paul van Binsbergen    
T4       T4       T4      
T5       T5       T5      
                       
  Trainen       Trainen       Trainen    
ma 18.30u – 19.30u Bovenveld URM ma 18.30u – 19.30u Bovenveld URM ma 18.30u – 19.30u Bovenveld URM
wo 18.30u – 19.30u Trainingsveld IVS wo 18.30u – 19.30u Trainingsveld IVS wo 18.30u – 19.30u Hoofdveld IVS
                       
  Coördinator VTZ/ JO11  Stefan Coenen           Coördinator VTZ / JO10 Stefan Coenen
                       
  Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug  
                       
  Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS
  Aanvang 11.00u     Aanvang 10.00u     Aanvang 11.00u