Informatieavond SJO-UBC 23 Juni 2017!


Op vrijdag 23 juni vond de informatieavond plaats over het SJO-UBC. Er was een grote opkomst van zowel jeugdleden als ouders. Ben Reintjens werd de gelukkige winnaar van de prijsvraag van 2016, hem werden 10 consumptiebonnen aangeboden voor het bedenken van de kleuren van het shirt en Ā het bedenken van de naam “UBC”. Twee vliegen in Ć©Ć©n klap dus. Sasha Teeuwen heeft het shirt ontworpen, Jacco Teeuwen heeft het logo ontworpen en Luca Yavuzok heeft het logo grafisch uitgewerkt, allen jullie dank hiervoor. Paul van Binsbergen verzorgde de presentatie en werd bijgestaan door de samenwerkingsgroep: John Dols, Harry Govers en Danny Klinkenberg. Voor de powerpoint presentatie druk op onderstaande link:

Informatie avond SJO UBC_V2

 

Een reactie plaatsen