Teamindelingen najaarscompetitie 2017 jeugd UBC.


Beste jeugdspelers, geachte ouders,

Onderstaand vinden jullie een update van de teamindelingen najaarscompetitie 2017 van de jeugdafdeling UBC.

In de teamindeling kunnen jullie ook terugvinden wanneer er gestart wordt met de trainingen, op welke dagen en tijden de trainingen zijn, of je in het najaar bij Urmondia of bij IVS je thuiswedstrijden speelt en wanneer je team meedoet aan het jeugdtoernooi van Urmondia.

 Vragen en/of opmerkingen kunnen jullie per e-mail sturen aan tec@vvivs.nl

 

Sportieve groeten,

De werkgroep Voetbaltechnische zaken jeugdafdeling UBC

 

 

Teamindeling Jeugdafdeling SJO UBC najaar 2017                    
                             
JO19-1       JO17-1       JO15-1       JO15-2    
                             
Geb. 1999 – 2000       Geb. 2001 – 2002       Geb. 2003 – 2004       Geb. 2003 – 2004    
                             
Elrico Keurentjens     1 Funs Marx     1 Corne Bachus     1 Jim Muris     
Lars Pottgens     2 Juul Smeets     2 Xander Huveneers     2 Cas Wijns    
Florian Emurlahi     3 Brian Ceulemans     3 Ryan Klinkenberg     3 Tamam Souid    
Sieb Janssen     4 Daniek Penners     4 Ferry Stassen     4 Joel Vankan    
Ruben Smits     5 Jelle Reintjens     5 Rolf Wijnen     5 Joshua Dijks    
Sasha Teeuwen     6 Lars Govers     6 Cas Wenmeekers     6 Bram Aelmans    
Giul. v Binsbergen     7 Sem Schepers     7 Roy Philippen     7 Levi Pepels    
Rick van Wijhe     8 Tjeu Marx     8 Sim Banen     8 Stan Janssen    
Tim Wenmeekers     9 Maik Bouts     9 Sem Penners     9 Luuk Beckers    
Kay Hennekens     10 Kasper Mullenders     10 Bodhi Brouns     10 Daan Rietveld    
Jace Coumans     11 Laurens van Leuken     11 Jelle Houtvast     11 Thymo Reinders    
Luca Yavuzok     12 Tjorven Skerka     12 Loek  Mullenders     12      
Max Dittmann     13 Timo Janssen     13 Thom Dols     13      
Levi Brouns     14 Ryan von Weersch     14 Joost Jager     14      
Luc Wijnands     15 Ferdi Steins     15       15      
Kyro Debije     16       16       16      
                             
Rob Monsma     T1 Jacco Teeuwen     T1 Danny Klinkenberg     T1 Roy Jeuken    
Ricardo Kelleners     T2 Roy Ceulemans     T2 Peter Brouns     T2 John Dijks    
Xjalal Emurlahi     T3 Ben Reintjes     T3 Leon Penners     T3 Gerrit Rietveld    
Haluk Yavuzok     T4       T4              
                             
Trainen       Trainen       Trainen            
19.00u – 20.30u Trainingsveld IVS di 19.00u – 20.30u Bovenveld  URM ma 19.30u – 20.45u Onderveld  URM ma 19.30u – 20.45u Onderveld  URM
19.00u – 20.30u Onderveld URM do 19.00u – 20.30u Trainingsveld IVS wo 19.30u – 20.45u Trainingsveld IVS wo 19.30u – 20.45u Trainingsveld IVS
                             
Coördinator VTZ/JO19 Rob Monsma     Coördinator VTZ/JO17 Rob Monsma   Coördinator VTZ/JO15 Danny Klinkenberg        
                             
Eerste training 22-aug     Eerste training 22-aug     Eerste training 21-aug     Eerste training 21-aug  
                             
Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017 URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017   URM
Aanvang 14.30u     Aanvang 14.30u     Aanvang   12.00u   Aanvang   12.00u
                             

 

  JO13-1         JO13-2    
                 
  Geb. 2005 – 2006         Geb. 2005 – 2006    
                 
1 Vic Hoenen       1 Donny Grafe    
2 Stef Pisters       2 Thijs Lemmens    
3 Thomas v. Kilsdonk       3 Ravi Hendrix    
4 Mirko vd Broek       4 Damien Gillissen    
5 Mik Smeets       5 Miguel Smeijsters    
6 Kyan Bergevoet       6 Dre Marx    
7 Timo Merlino       7 Cailen Slangen    
8 Paul Noels       8 Reza Prins    
9 Len Coenen       9 Cristo Orie    
10 Damien Pol        10 Rens Meulenberg    
11 Finn Hennekens        11 Frans Grootens    
12 Vince Elzinga       12 Luca vd Woldenberg    
13         13      
                 
T1 Ronald Hoenen       T1 Stefan Coenen    
T2 Andre van Kilsdonk       T2 Funs Marx    
T3 Ed Pisters       T3 Richard Lemmens    
T4 Alexander Noels       T4      
T5                
                 
  Trainen         Trainen    
ma 18.45u – 20.00u Trainingsveld IVS   ma 18.45u – 20.00u Trainingsveld IVS
wo 18.45u – 20.00u Onderveld URM   wo 18.45u – 20.00u Onderveld URM
                 
  Coördinator VTZ/JO13 Vacature            
                 
  Eerste training 28-aug       Eerste training 28-aug  
                 
  Thuiswedstrijden najaar 2017 URM     Thuiswedstrijden najaar 2017 URM
  Aanvang 12.00u       Aanvang 10.00u  

 

Teamindeling SJO UBC najaar 2017              
                       
JO11-1 Geb. 2007     JO11-2 Geb. 2007     JO10-1 Geb. 2008    
7 tg 7       7 tg 7       7 tg 7      
                       
Koen Slijpen     1 Max Franssen     1 Kyan Philippen      
Boyd Schepers     2 Lucas Vaassen     2 Nino van Binsbergen    
Guy Vaassen     3 Mika vd Kamp     3 Quin Langerak      
Ruben Schepers     4 Milan Jansen     4 Dean Giessen      
Rico Grootens     5 Sem vd Woldenberg   5 Simon Lemmens      
Rik Beckers     6 Jay Vonk     6 Raf Eerens      
Jovi Delil     7 Sem Heutmekers     7 Aiden ten Vaarwerk      
Stan Hoenen     8 Jup Notermans     8 Kai Delbressine      
Denzel de Bie     9 Noah Thomassen     9 Dinesh Bogman      
      10       10        
                       
T1 Frank Beckers     T1 Jesse Brouns     T1 Egon Langerak      
T2 Roger Schepers     T2 Robert Heutmekers   T2 Elle Horrichs      
T3 Donny Vranken     T3 Vacature     T3 Paul van Binsbergen      
      T4       T4        
      T5       T5        
                       
Trainen       Trainen       Trainen      
18.30u – 19.30u Bovenveld URM ma 18.30u – 19.30u Bovenveld URM ma 18.30u – 19.30u Bovenveld URM  
18.30u – 19.30u Trainingsveld IVS wo 18.30u – 19.30u Trainingsveld IVS wo 18.30u – 19.30u Hoofdveld IVS  
                       
Coördinator VTZ/ JO11  Stefan Coenen           Coördinator VTZ / JO10 Stefan Coenen  
                       
Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug    
                       
Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS  
Aanvang 11.00u     Aanvang 10.00u     Aanvang 11.00u    
                       
JO9-1 Geb. 2009     JO8-1 Geb. 2010     JO7 Geb. 2011  
  6 tg 6       6 tg 6       4 tg 4    
                       
1 Yfke Coumans     1 Myla Wenmeekers     1 Storm van Ham    
2 Mats Eggen     2 Jayden van Oorschot     2 Jacquel. Schoenmakers    
3 Silven Rours     3 Ties Larik     3 Ravi Pepels    
4 Lars Hoogstad     4 Morris van de Wall     4 Kaj Queis    
5 Bente Schepers     5 Dano Hillenbrandt     5 Brent Delissen    
6 Ijaz Prins     6 Bruce Ramakers     6 Luka Wijenbergh    
7 Finn Krotwaar     7 Sem Herben     7 Jesper Kreugel    
8 Yeri Bergevoet     8 Levi Mohren     8 Thijs Kisters    
9 Stijn Crijns     9 Milan Stoffels     9 Tibbe Gulickers    
10 Dean Aendenroomer   10 Anwar Sheek     10      
11       11 Abdulahi Sheek     11      
                       
                       
T1 Kirsten Hoogstad     T1 Ed Larik     T1 John Kreugel    
T2 Hubert Crijns     T2 Roland Herben     T2 Bianca Kochen    
T3 Jeroen Eggen     T3 Patrick Wenmeekers     T3 Erik Wijenbergh    
T4       T4 Bart Mohren     T4 Katinka Ummels    
                       
                       
  Trainen       Trainen       Trainen    
ma 18.30u – 19.30u Onderveld URM ma 18.30u – 19.30u Onderveld URM wo 18.30u – 19.30u Bovenveld URM
wo 18.30u – 19.30u Hoofdveld IVS wo 18.30u – 19.30u Hoofdveld IVS        
                       
  Coördinator VTZ/JO9 Stefan Coenen   Coördinator VTZ/JO8 Stefan Coenen   Coördinator VTZ/JO7 Stefan Coenen  
                       
  Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug     Eerste training 28-aug  
                       
  Thuiswedstrijden najaar 2017 URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 URM   Thuiswedstrijden najaar 2017 IVS
  Aanvang 11.00u     Aanvang 10.00u     Aanvang 10.00u  
                       
                       

Een reactie plaatsen